2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2024 w Leśnictwie Żłobek
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie przepisu art. 214 ust. 1 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa” lub „PZP”), na podstawie aktów wykonawczych do ustawy PZP. W zakresie nieuregulowanym w ustawie PZP zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego (t. j. Dz. U. 2023 r., poz. 1610).
Interne Kennung: SA.270.3.4.2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”), obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne w roku 2024 w Leśnictwie Żłobek (Pakiet nr 10).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji do 30 %