See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest koszenie terenów zieleni i poboczy, grabienie liści, przycinanie i odchwaszczanie żywopłotów, zabiegi agrotechniczne w pasach drogowych miasta Gliwice. Wykonawca staje się posiadaczem odpadów w rozumieniu ustawy o odpadach z dnia 14.12.2021r. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę maksymalnie na trzy zadania (warunek dotyczy zadań nr 1-11) oraz jedno z zadań nr 12-13. Wykonawca w celu weryfikacji zakresu prac może skorzystać z ogólnodostępnej mapy pod adresem https://msip.gliwice.eu/geoportale/ gdzie dostępna jest warstwa mapy wskazująca obszar administrowany przez Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach, który będzie stanowił zakres wykonywanych prac. Podział miasta na rejony został wskazany w tabelach w załączniku „Zestawienie ulic wg rejonów” określających zakres prac w danym rejonie (rejony od A do K). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 8 do SWZ "Opis przedmiotu zamówienia".
Vorherige Bekanntmachung: 96639-2025
Interne Kennung: ZDM-ZPU.26.3.2025 JL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Rejon A: Drogowa Trasa Średnicowa - DTŚ (DK-902)
Beschreibung: Koszenie: powierzchnia 244.455 m2, określona powierzchnia to rzut płaski, w terenie znajdują się tereny płaskie, skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3-krotne koszenie całości.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Rejon B: Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego (DK88), Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE)
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 321.690 m2, określona powierzchnia to rzut płaski, w terenie znajdują się tereny płaskie, skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 2-krotne koszenie całości oraz dodatkowo 2-krotne koszenie tzw. trójkątów przy zjazdach w pasie drogowym Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 26.790 m2. Przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Grabienie liści: powierzchnia około 7.895 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Rejon C: dz. Czechowice, dz. Łabędy
Beschreibung: Koszenie: powierzchnia 184.383 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Grabienie liści: powierzchnia 37.478 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 1.314 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 1.314 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Rejon D: dz. Brzezinka, dz. Stare Gliwice, dz. Wojska Polskiego
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 183.711 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 33.645 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Koszenie łąki kwietnej: powierzchnia 27.787 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 2. Grabienie liści: powierzchnia 42.982 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 1.268 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 1.268 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Rejon E: dz. Ostropa, dz. Wilcze Gardło, dz. Wójtowa Wieś
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 137.371 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 48.041 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Grabienie liści: powierzchnia 36.463 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 809 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 809 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Rejon F: Centrum
Beschreibung: Koszenie: powierzchnia 70.687 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 6. Grabienie liści: powierzchnia 55.402 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 2.151 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 2.151 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Rejon G: dz. Bojków
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 147.987 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 30.849 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Grabienie liści: powierzchnia 1.203 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna).
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Rejon H: dz. Sikornik, dz. Trynek, dz. Politechnika
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 205.886 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 43.749 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Grabienie liści: powierzchnia około 75.363 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 5.531 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 5.531 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Rejon I: dz. Ligota Zabrska, dz. Sośnica
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 165.126 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 29.106 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Grabienie liści: powierzchnia 31.686 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 1.026 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 1.026 mb , 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Rejon J: dz. Baildona, dz. Zatorze, dz. Żerniki
Beschreibung: Koszenie: powierzchnia 148.892 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Grabienie liści: powierzchnia około 40.209 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 2.938 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 2.938 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Rejon K: dz. Szobiszowice, dz. Kopernika, dz. Obrońców Pokoju
Beschreibung: Koszenie intensywne: powierzchnia 180.779 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 3. Koszenie ekstensywne: powierzchnia 3.609 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 1. Koszenie łąki kwietnej: powierzchnia 1.300 m2. Grabienie liści: powierzchnia około 44.032 m2, 2-krotne grabienie liści (jesień, wiosna). Przycinanie żywopłotów: 3.626 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 3.626 mb, 1-krotne odchwaszczanie żywopłotów.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13: Rejon L: Skwer Europejski, Centrum Przesiadkowe oraz Rynek
Beschreibung: Koszenie: powierzchnia ok. 1.007 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: zależna od warunków, około 14. Koszenie łąki kwietnej: powierzchnia 1.443 m2, przewidywana liczba koszeń w okresie obowiązywania umowy: 2. Przycinanie żywopłotów: 142 mb, 2-krotne przycinanie żywopłotów. Odchwaszczanie żywopłotów: 142 mb, 2-krotne odchwaszczanie żywopłotów. Pielęgnacja rabat: krzewy 3.803 m2 (w tym dodatkowo na powierzchni 725 m2 rośliny cebulowe), byliny 3.660 m2; min 8-krotna pielęgnacja. Korowanie rabat: 7.400 m2. Zakładanie i renowacja trawników: około 200 m2. Podlewanie rabat: powierzchnia około 65 m2 (wg potrzeb) Podlewanie donic: powierzchnia około 275 m2 (wg potrzeb) Utrzymanie i dozór systemu nawadniania: ilość 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 13