2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych hydrantów podziemnych DN 80 PN 10 i hydrantów nadziemnych łamanych DN 80 PN 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy fabrycznie nowych hydrantów podziemnych DN 80 PN 10 i hydrantów nadziemnych łamanych DN 80 PN 10.
Interne Kennung: PN/041/D/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131160 Hydranten
5. Los
Los: LOT-0001