2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie Al. Piłsudskiego 12, oraz podległych jednostek terenowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Rzeszowie (zwanego dalej Oddziałem) i terenowych jednostek organizacyjnych (zwanych dalej TJO). Świadczenie usług sprzątania będzie odbywało się w następujących obiektach zlokalizowanych jn.: 1) Oddział w Rzeszowie, ul. Al. Piłsudskiego 12, 2) Oddział w Rzeszowie, ul. Siemiradzkiego 10, 3) Oddział w Rzeszowie, ul. Siemiradzkiego 8, 4) Oddział w Rzeszowie, ul. Al. Piłsudskiego 17, 5) Oddział w Rzeszowie, ul. 8-go Marca 3, 6) Oddział w Rzeszowie, ul. Rejtana 8, 7) Inspektorat w Przeworsku, ul. Dworcowa 1, 8) Inspektorat w Jarosławiu, ul. Słowackiego 21, 9) Inspektorat w Przemyślu, ul. Brodzińskiego 6, 10) Inspektorat w Leżajsku, ul. Mickiewicza 24, 11) Inspektorat w Mielcu, ul. Sikorskiego 4, 12) Inspektorat w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 8, 13) Inspektorat w Tarnobrzegu, ul. Sienkiewicza 145D, 14) Biuro Terenowe w Lubaczowie, ul. Mickiewicza 168, Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 2 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: 350000.271.005.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Rzeszowie (zwanego dalej Oddziałem) i terenowych jednostek organizacyjnych (zwanych dalej TJO). Świadczenie usług sprzątania będzie odbywało się w następujących obiektach zlokalizowanych jn.: 1) Oddział w Rzeszowie, ul. Al. Piłsudskiego 12, 2) Oddział w Rzeszowie, ul. Siemiradzkiego 10, 3) Oddział w Rzeszowie, ul. Siemiradzkiego 8, 4) Oddział w Rzeszowie, ul. Al. Piłsudskiego 17, 5) Oddział w Rzeszowie, ul. 8go Marca 3, 6) Oddział w Rzeszowie, ul. Rejtana 8, 7) Inspektorat w Przeworsku, ul. Dworcowa 1, 8) Inspektorat w Jarosławiu, ul. Słowackiego 21, 9) Inspektorat w Przemyślu, ul. Brodzińskiego 6, 10) Inspektorat w Leżajsku, ul. Mickiewicza 24, 11) Inspektorat w Mielcu, ul. Sikorskiego 4, 12) Inspektorat w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 8, 13) Inspektorat w Tarnobrzegu, ul. Sienkiewicza 145D, 14) Biuro Terenowe w Lubaczowie, ul. Mickiewicza 168, Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 2 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ)