2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs. Perceel 2: ondersteunend personeel t/m schaal 9. €700.000 voor beide percelen
Interne Kennung: 2026-INK-282-MH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 1
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs. €460.000 voor perceel 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 2
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 2: ondersteunend personeel tot en met schaal 9 €220.000
Interne Kennung: 2