2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp en voorbereiding openbare ruimte Entree Zoetermeer
Beschreibung: De opdracht heeft samengevat betrekking op de openbare ruimte van gebiedsontwikkeling Entree. De omvang van de opdracht bedraagt circa € 1.200.000,- per jaar. Verder wordt verwacht dat de te verwachten contractwaarde per jaar zal toenemen, gedurende de duur van het project Entree. Derhalve is de totale contractwaarde vastgesteld op circa € 9.250.000,-.
Interne Kennung: 2025-128398
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bij de keuze voor de niet-openbare aanbestedingsprocedure is rekening gehouden met de omvang van de opdracht, de transactiekosten en benodigde inspanningen voor zowel de gemeente als het aantal potentiële ondernemers en inschrijvers.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1