2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke Inhuur Programma/Project-Controller en Medewerker Projectondersteuning
Beschreibung: MRDH wenst voor de ondersteuning van programma’s/projecten een inleenovereenkomst aan te gaan met één ervaren Project/programma-Controller en één Medewerker Projectondersteuning (Geen ZZP’ers) die beschikken over kennis van en begrip heeft voor de publieke functie van het MRDH. Van belang is vooral het hebben van ervaring met samenwerking tussen verschillende publieke partijen, de governance die dit vraagt en de wijze waarop dit via subsidies en/of samenwerkingsovereenkomsten wordt verrekend met partners en hoe hierover verantwoording over wordt afgelegd Momenteel worden voor beide functies medewerkers ingehuurd voor 18-24 uur per week. De geraamde maximale waarde voor de Programma/Project-Controller bedraagt € 175.000, - en voor de Medewerker Projectondersteuning € 100.000, - exclusief BTW per jaar.
Interne Kennung: 250310LP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De geschatte waarde van de gehele duur van de overeenkomst overstijgt het drempelbedrag van € 443.000, -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - Programma/Project-Controller en Medewerker Projectondersteuning
Beschreibung: Inleenovereenkomst bestaat uit 1 perceel Momenteel worden voor beide functies medewerkers ingehuurd voor 18-24 uur per week. De geraamde maximale waarde voor de Programma/Project-Controller bedraagt € 175.000, - en voor de Medewerker Projectondersteuning € 100.000, - exclusief BTW per jaar. De opdracht wordt aangegaan voor een periode van drie jaar met driemaal de optie om de contractduur met één jaar te verlengen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (op basis van tweezijdige verlenging). Door het aangaan van een lange vaste contractperiode, verwacht MRDH dat beide functionarissen ruimte heeft om de inwerkkosten goed te spreiden.