2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników diagnostycznych do badań immunohematologicznych wykonywanych metodą automatyczną; techniką mikrokolumnową żelową wraz z dzierżawą analizatorów przez okres 48 m-cy
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników diagnostycznych do badań wykonywanych metodą automatyczną techniką mikrokolumnową żelową, krwinek wzorcowych, zestawów do codziennej kontroli jakości badań oraz zestawów do kontroli zewnętrznej wraz z dzierżawą dwóch analizatorów i 1 zestawu stanowiącego manualny backup (min. 1 wirówka do mikrokart, 1 cieplarka, 1 pipeta automatyczna) oraz dostawę odczynników diagnostycznych do badań wykonywanych metodą manualną: techniką probówkową do oznaczania antygenów krwinek czerwonych różnych układów grupowych ( Fy, MNS, P1) przez okres 48 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 1 do SWZ - OPZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia o maksymalnie 20% pierwotnej wartości umowy jak i jej zwiększenia o maksymalnie 10% pierwotnej wartości. Ponadto zamawiający zastrzega możliwość zmiany liczby badań określonych w załączniku nr 1 do SWZ z uwagi zmienną liczbę dawców, która nie jest stała. Powyższe podyktowane jest rzeczywistymi potrzebami Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu podyktowane jest pilną potrzebą Zamawiającego, który musi zachować ciągłość świadczonych usług, a brak skrócenia terminu składania ofert stwarza wielce prawdopodobne ryzyko braku rozstrzygnięcia i zawarcia umowy do momentu, w którym konieczna będzie realizacja zamówienia. Skrócenie terminu nie wpływa na ograniczenie konkurencyjności. Postępowania z lat ubiegłych Zamawiającego oraz podobne postepowania realizowane w innych podmiotach, których charakter działalności jest taki jak Zamawiającego, pokazują, że zainteresowanych postępowaniem są ci sami wykonawcy. Ponadto Zamawiający w lutym 2026 r. opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, informując potencjalnych wykonawców o swoich planach i zakresie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests, 38434520 Blutanalysegeräte, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników diagnostycznych do badań immunohematologicznych wykonywanych metodą automatyczną; techniką mikrokolumnową żelową wraz z dzierżawą analizatorów przez okres 48 m-cy.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników diagnostycznych do badań wykonywanych metodą automatyczną techniką mikrokolumnową żelową, krwinek wzorcowych, zestawów do codziennej kontroli jakości badań oraz zestawów do kontroli zewnętrznej wraz z dzierżawą dwóch analizatorów i 1 zestawu stanowiącego manualny backup (min. 1 wirówka do mikrokart, 1 cieplarka, 1 pipeta automatyczna) oraz dostawę odczynników diagnostycznych do badań wykonywanych metodą manualną: techniką probówkową do oznaczania antygenów krwinek czerwonych różnych układów grupowych ( Fy, MNS, P1) przez okres 48 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - OPZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia o maksymalnie 20% pierwotnej wartości umowy jak i jej zwiększenia o maksymalnie 10% pierwotnej wartości. Ponadto zamawiający zastrzega możliwość zmiany liczby badań określonych w załączniku nr 1 do SWZ z uwagi zmienną liczbę dawców, która nie jest stała. Powyższe podyktowane jest rzeczywistymi potrzebami Zamawiającego.