2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP PIASKU I KRUSZYWA DO BRANIEWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup piasku i kruszywa do Braniewa z podziałem na dwie części zamówienia. Część zamówienia nr 1 - Zakup piasku i kruszywa do Braniewa I, Część zamówienia nr 2 - Zakup piasku i kruszywa do Braniewa II. Postępowanie przewiduje wykorzystanie przez Zamawiającego prawa opcji. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik rn1 i 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Realizacja zadania w trybie przyspieszonym, wynika z konieczności ochrony państwa i wymaga natychmiastowego podjęcia działań niezbędnych do ograniczenia bezpośrednich skutków wystąpienia zdarzenia nieprzewidzianego, np. usunięcia bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia lub życia ludzkiego, w szczególności służb chroniących granicy. Jest to szczególnie istotne w czasie trwającego konfliktu zbrojnego na Ukrainie oraz niesłabnącego napięcia w relacjach z państwami trzecimi pozostającymi poza strukturami NATO (ochrona wschodniej flanki przed falą imigrantów z Afganistanu, Syrii i Czeczeni w tym islamskich ekstremistów).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup piasku i kruszywa do Braniewa I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup piasku i kruszywa do Braniewa I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 i 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, że jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup piasku i kruszywa do Braniewa II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup piasku i kruszywa do Braniewa II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 i 5 do SWZ.