2. Verfahren
Verfahren
Titel: Testy diagnostyczne III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Testów diagnostycznych III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Bydgoszczy. Przedmiot został opisany w wymaganiach ogólnych, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: WIWa.272.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba zakupu testów do: wykrywania materiału genetycznego wirusa rzekomego pomoru drobiu, wykrywania materiału genetycznego wirusa grypy ptaków typu A oraz wykrywania przeciwciał dla wirusa rzekomego pomoru drobiu wynika z wystąpienia na terenie województwa kujawsko – pomorskiego ognisk chorób rzekomego pomoru drobiu oraz wysoce zjadliwej grypy ptaków. Aktualna sytuacja epizootyczna wymaga przeprowadzenia w trybie pilnym badań w celu wykluczenia występowania chorób w kolejnych stadach drobiu. Powyższe działania dają szansę na zatrzymanie transmisji choroby i przecięcie łańcucha epizootycznego, a tym samym dalsze szerzenie wyżej wymienionych chorób na fermach drobiu. Zamawiający nie mógł przewidzieć wystąpienia powyższych okoliczności a uruchomienie procedury w standardowym terminie przyczyni się do znacznego wydłużenia czasu przeprowadzenia badań. Skrócenie terminu składania ofert pozwoli na szybszą dostawę testów, a co za tym idzie zachowanie ciągłości badań. Postępowanie o udzielenie zamówienia jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, a więc w trybie najbardziej konkurencyjnym spośród trybów przewidzianych w ustawie Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw diagnostyczny do wykrywania RNA wirusa grypy ptaków typu A
Beschreibung: Zestaw diagnostyczny do wykrywania RNA wirusa grypy ptaków typu A dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej, niezbędny do wykonywania badań laboratoryjnych.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw diagnostyczny do wykrywania RNA wirusa rzekomego pomoru drobiu.
Beschreibung: Zestaw diagnostyczny do wykrywania RNA wirusa rzekomego pomoru drobiu dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Testy Elisa do wykrywania przeciwciał w surowicy
Beschreibung: Testy Elisa do wykrywania przeciwciał w surowicy dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Testy Elisa NDV
Beschreibung: Testy Elisa NDV dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych
Interne Kennung: Zadanie 4