See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa skanera chlorofilu i biomasy wraz z oprogramowaniem na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu - Mokoszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera chlorofilu i biomasy, oprogramowania wraz z bezterminową licencją na moduł ekspercki do skanera chlorofilu i biomasy oraz 5-letniej licencji do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 i 109 ust. 1 pkt 4-10 ustawy Pzp oraz na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tzw. Ustawy sankcyjnej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001