337324-2025 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa i montaż mebli dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż mebli dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym, z podziałem na dwa Pakiety: Pakiet I – dostawa i montaż mebli biurowych Pakiet II – dostawa i montaż mebli metalowych Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia- parametry techniczne – stanowi: - załącznik 2.1.B do SWZ – w zakresie Pakietu I - załącznik 2.2.B do SWZ – w zakresie Pakietu II. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungZP/33/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I – dostawa mebli biurowych
BeschreibungPakiet I – dostawa mebli biurowych
Interne KennungZP/33/2025 Pakiet I
LosLOT-0002
TitelPakiet II – dostawa mebli metalowych
BeschreibungPakiet II – dostawa mebli metalowych
Interne KennungZP/33/2025 Pakiet II
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale