337357-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Afvalverwerking
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAfvalverwerking
BeschreibungDe opdracht betreft de dienstverlening op het vlak van de afvalinzameling voor de locaties zoals opgenoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionentwee (2) maal twaalf (12) maanden