337368-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Poskytování úklidových služeb pro pobočku NZM Ostrava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování úklidových služeb pro pobočku NZM Ostrava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v úklidových pracích níže uvedených prostor budovy NZM - Ostrava, Vítkovice 3033, 703 00 Ostrava-Vítkovice a to: • kanceláře, a zázemí pro personál včetně kuchyňských linek o celkové podlahové ploše 119,38 m2 • toalety o celkové podlahové ploše 64,4 m2 • výstavní a expoziční prostory + zádveří a šatna o celkové podlahové ploše 2 890,26 m2 • studijní depozitáře a technické místnosti s technickým zázemím o celkové ploše 2 564,07 m2 • osobní výtah o podlahové ploše 2,64 m2 • přední a zadní únikové schodiště o celkové podlahové ploše 98,89 m2 • hlavní schodiště o celkové podlahové ploše 133,92 m2 • nástupní plocha před vstupem 480 m2 • recepce o podlahové ploše 33,15 m2 • dětský koutek – šlapací traktory 100 m2 Celková podlahová plocha určená k úklidu činí celkem 6.486,71 m2. Zároveň je součástí úklidu dodávka hygienických, a desinfekčních prostředků toalet.
Interne Kennung: 9 - os - 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001