337427-2026 - Wettbewerb
Polen – Tankreinigung – Prowadzenie planowanych i awaryjnych prac czyszczeniowych w obiektach i instalacjach ZTPOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProwadzenie planowanych i awaryjnych prac czyszczeniowych w obiektach i instalacjach ZTPOK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest prowadzenie planowanych i awaryjnych prac czyszczeniowych w obiektach i instalacjach ZTPOK, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/31/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90912000 Strahlreinigung von Rohrgerüsten, 90915000 Ofen- und Kaminreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Czyszczenie metodami klasycznymi
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/26/26_Część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Czyszczenie strumieniowo-ścierne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest prowadzenie planowanych prac czyszczeniowych w obiektach i instalacjach ZTPOK, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/26/26_Część II