See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONYWANIE USŁUGI OCHRONY OSÓB I MIENIA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Beschreibung: WYKONYWANIE USŁUGI OCHRONY OSÓB I MIENIA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE WRAZ Z OBSŁUGĄ PORTIERNI W DOMACH STUDENCKICH, OBSŁUGĄ IMPREZ MASOWYCH W TYM OBSŁUGĄ MEDYCZNĄ, OBSŁUGĄ WJAZDU GŁÓWNEGO ORAZ SERWISOWANIEM MONITORINGU I SYSTEMU ALARMOWEGO NA TERENIE UCZELNI
Vorherige Bekanntmachung: 209601-2025
Interne Kennung: DZPZ.271.7.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WYKONYWANIE USŁUGI OCHRONY OSÓB I MIENIA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO