337502-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Schweißarbeiten – E336 - VÝMĚNA NÁTRUBKU ODBĚRU TLAKU 2YA20P14B NA HCP 2YA22Z01
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelE336 - VÝMĚNA NÁTRUBKU ODBĚRU TLAKU 2YA20P14B NA HCP 2YA22Z01
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a následná realizace díla spočívající v provedení kompletní záměny stávajícího nátrubku 2YA20P14B za nový, odlišné konstrukce. Výměna nátrubku 2YA20P14B se skládá z odstranění stávajícího nátrubku, obrobení svarových ploch a navaření nátrubku nového.
Interne KennungN006/18/V00017470
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262680 Schweißarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1