2. Verfahren
Verfahren
Titel: Národní Dům v Ústí nad Labem – audiovizuální a jevištní vybavení
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka a instalace osvětlovací, zvukové, jevištní a projekční techniky pro Národní dům v Ústí nad Labem včetně oživení, základního nastavení, ukázkové show a zaškolení obsluhy. Zakázka bude spolufinancována z dotace projektu Ministerstva životního prostředí České republiky, Projekt „Audiovizuální a jevištní vybavení Kulturního a kreativního centra Národní dům KSUL", registrační číslo CZ.10.02.01/00/24_060/0000796 v rámci výzvy č. 10_24_060 z Operačního programu Spravedlivá transformace 2021–2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/192922/2026/AntK