See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace pavilonu M – přístrojové vybavení – 09 léčebné přístroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů (zdravotnického prostředku definovaného zadavatelem): • Část 1 VZ Přístroj pro posturální analýzu páteře • Část 2 VZ Virtuální realita pro HKK pro trénink kognitivních funkcí a obratnosti • Část 3 VZ Kombinovaný elektroléčebný přístroj s UZ a s vakuovou jednotkou se zárukou min. 24 měsíců, včetně montáže, instalace a uvedení dodaného zařízení do provozu (pokud si konkrétní položka instalaci a uvedení do provozu vyžaduje), předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy, v rozsahu dle přílohy č. 1 s názvem „Technický popis přístroje“ zpracované v 02/2026, s cílem vybavení pracoviště zadavatele/kupujícího novým, nerepasovaný a nepoužitým zdravotnickým prostředkem přístrojového charakteru s rokem výroby ne starším 2025, s dobou použitelnosti min.10 let u části 1 a 2 VZ a min. 8 let u části 3 VZ. Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 2026/1025/HL/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Přístroj pro posturální analýzu páteře
Beschreibung: Přístroj pro posturální analýzu páteře. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Kombinovaný elektroléčebný přístroj s UZ a s vakuovou jednotkou
Beschreibung: Kombinovaný elektroléčebný přístroj s UZ a s vakuovou jednotkou. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Virtuální realita pro HKK pro trénink kognitivních funkcí a obratnosti
Beschreibung: Virtuální realita pro HKK pro trénink kognitivních funkcí a obratnosti. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 2