337582-2026 - Wettbewerb
Polen – Datenaufbereitung – Usługa „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” z podziałem na dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” z podziałem na dwie części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6A i 6B) oraz projektem umowy (załącznik nr 7A i 7B) z podziałem na dwie części Część I - „Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego” Cześć II- Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) wraz z obiektami kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego”
Interne KennungZW-I.272.34.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72312100 Datenaufbereitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 72320000 Datenbankdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - „Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6A) oraz projektem umowy (załącznik nr 7A ).
Interne KennungZW-I.272.34.2026.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
LosLOT-0002
TitelCześć II- Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) wraz z obiektami kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” z podziałem na dwie części zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6B) oraz projektem umowy (7B).
Interne KennungZW-I.272.34.2026.2