See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centraal leeraanbod Gemeente Leeuwarden
Beschreibung: Het is onze ambitie is de continuïteit te bewaken om een uitdagend centraal opleidingsaanbod te bieden aan de medewerkers die zowel past bij hun eigen persoonlijke en professionele ontwikkeling als bijdraagt aan de organisatieontwikkeling als hierboven omschreven. Een opleidingsaanbod dat inspeelt op een voortdurend veranderende ontwikkelingen van buitenaf (lenig) en kwalitatief en kwantitatief past bij de leerbehoeften (robuust). Uit een gedegen leerbehoefteonderzoek in de gemeente Leeuwarden in zomer en najaar 2024 (in verbinding), zijn er vier onderwerpen naar boven komen drijven (Persoonlijk leiderschap, in contact met de inwoner, communicatie en samenwerken, agile werken). Om daadwerkelijk impact te creëren in de organisatie, is rondom deze thema’s een centrale aanpak nodig waarbij kwaliteit en continuïteit voorop staan. We willen dit samen met onze opleidingspartners doen voor de periode van 2025 – 2027 waarbij we ook de mogelijkheid hebben om het contract twee keer met een jaar te verlengen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Persoonlijk Leiderschap
Beschreibung: Persoonlijk Leiderschap is opgedeeld in twee verschillende trainingen: Persoonlijk Leiderschap Het creëren van een helder zelfbeeld: identificeren van je talenten, kwaliteiten en vermogens. Waar krijg je energie van? Ontdekken van je volgende stap in je leven en loopbaan. Aanpassingsvermogen: het effectief omgaan met weerstand, onverwachte situaties en veranderingen. Zelfanalyse: sterktes, valkuilen, kansen en uitdagingen. Grip op je werk en grenzen: Verschillende technieken leren die helpen om de eigen manier van werken te optimaliseren. Zelf regie nemen om tijd beter in te delen en balans te bewaken. Leren grenzen aan te geven en nee te zeggen.
Interne Kennung: Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: In contact met de inwoner
Beschreibung: In contact met de inwoner is opgedeeld in drie verschillende trainingen: Stress sensitief werken. Motiverende gespreksvoering. Omgaan met diverse achtergronden.
Interne Kennung: Perceel 2
Los: LOT-0003
Titel: Communicatie & Samenwerken
Beschreibung: Communicatie & Samenwerken is opgedeeld in zes verschillende trainingen: Geweldloos communiceren. Professioneel Adviseren. Leren conflicteren. Zelfverzekerd spreken. Feedforward en constructieve refelctie. Stakeholdermanagement.
Interne Kennung: Perceel 3
Los: LOT-0004
Titel: Agile werken
Beschreibung: Agile werken is opgedeeld in drie verschillende trainingen: Kennismaking agile werken. Product Owner. Scrum Master.
Interne Kennung: -
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
Additional classification (cpv): 79632000 Personnel-training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Persoonlijk Leiderschap
Internal identifier: Perceel 1
Lot: LOT-0002
Title: In contact met de inwoner
Internal identifier: Perceel 2
Lot: LOT-0003
Title: Communicatie & Samenwerken
Internal identifier: Perceel 3
Lot: LOT-0004
Title: Agile werken
Internal identifier: -