2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. ambulansów medycznych typu „C” z wyposażeniem dla Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. ambulansów medycznych typu „C” z wyposażeniem dla Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, zgodnie z załącznikami 1a i 1b. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części.
Interne Kennung: SPPR-ZP/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dostawa 2 szt. ambulansów medycznych typu "C" wraz z wyposażeniem dla Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie z podziałem na 2 części. Część 1 - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1a; Część 2 - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1b.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen, 33192160 Tragbahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem.
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część 2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen