2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace vrtů pro systém BTES1 a hydrogeologických vrtů v rámci projektu SYNERGYS
Beschreibung: Předmětem plnění je realizace mělkých a středně hlubokých vrtů v lokalitě Litoměřice - ul. Na Vinici, areál výzkumné infrastruktury RINGEN za účelem provádění výzkumu využití horninového prostředí pro energetické účely. V rámci plnění bude realizována série 4 mělkých vrtů do hloubky 100 m pro využití s tepelným čerpadlem a 3 vrtů do 100 m pro geotermický monitoring, a série 5 monitorovacích hydrogeologických vrtů do hloubky 100 m a 200 m
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351730 Geologische Prospektion
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001