See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky implantabilních kardiovertrů – defibrilátorů (ICD) včetně příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky implantabilních kardiovertrů – defibrilátorů (ICD) včetně příslušenství pro potřeby FN Motol
Interne Kennung: 85/25/IS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711140 Elektroden, 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher, 33141240 Katheterzubehör, 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - Biventrikulární implantabilní kardiovertry - defibrilátory (ICD) určené pro stimulaci z více míst levokomorové elektrody, s možností monitorace pomocí chytrého telefonu s aplikací a vysokou energií výboje včetně příslušenství
Interne Kennung: 85/25/6
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Jednodutinové implantabilní kardiovertry - defibrilátory (ICD) s možností monitorace pomocí chytrého telefonu s aplikací a vysokou energií výboje včetně příslušenství
Interne Kennung: 85/25/1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Jednodutinové implantabilní kardiovertry - defibrilátory (ICD) s prodlouženou životností včetně příslušenství
Interne Kennung: 85/25/2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Dvoudutinové implantabilní kardiovertry - defibrilátory (ICD) s možností monitorace pomocí chytrého telefonu s aplikací a vysokou energií výboje včetně příslušenství
Interne Kennung: 85/25/3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Dvoudutinové implantabilní kardiovertry - defibrilátory (ICD) s prodlouženou životností včetně příslušenství
Interne Kennung: 85/25/4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Biventrikulární implantabilní kardiovertry - defibrilátory (ICD) s prodlouženou životností včetně příslušenství
Interne Kennung: 85/25/5