See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w istotnych postanowieniach umowy (punkt 16 SWZ). 2. Zamawiający wymaga, aby w przedmiotowej dostawie udział towarów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, wynosił co najmniej 50 %. Zamawiający odrzuci ofertę, która nie spełnia tego wymagania (zgodnie z art. 393 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp).
Interne Kennung: PKM/RZP/PN/UZP/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustawa Prawo zamówień publicznych z 11 września 2019 r.( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, jest dostawa 13 000 m3 oleju napędowego przeznaczonego do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w autobusach komunikacji miejskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Istotnych Postanowieniach Umowy stanowiących punkt 16 SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby w przedmiotowej dostawie udział towarów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, wynosił co najmniej 50 %. Zamawiający odrzuci ofertę, która nie spełnia tego wymagania (zgodnie z art. 393 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp).