2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Keukeninstallaties
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van keuringen en het verrichten van zowel preventief als correctief onderhoud aan de keukeninstallaties binnen de organisatie. Daarnaast omvat de opdracht de levering van vervangende keukenapparatuur, zowel losstaand als aard- en nagelvast*. Het doel hiervan is om storingen tot een minimum te beperken en de levensduur van het volledige keukenen bakkerijpark op alle locaties te verlengen. Onder het keuken- en bakkerijpark vallen alle leskeukens, cateringkeukens, bakkerijen en horeca(les)keukens. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. Over de afgelopen vier jaar was de waarde van de opdracht ongeveer € 303.000,- inclusief btw. Aan de genoemde omvang zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50882000 Reparatur und Wartung von Gaststätteneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1