337734-2026 - Ergebnis
Polen – Aussaat von Baumsamen – Nasadzenie materiału roślinnego w ramach realizacji projektów z budżetu obywatelskiego „Zielone Bemowo – rośliny pyłko i nektarodajne”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNasadzenie materiału roślinnego w ramach realizacji projektów z budżetu obywatelskiego „Zielone Bemowo – rośliny pyłko i nektarodajne”.
Beschreibung1. Nasadzenie materiału roślinnego w ramach realizacji projektów z budżetu obywatelskiego „Zielone Bemowo – rośliny pyłko i nektarodajne”: Miejsce wykonania zamówienia: – tereny zielone przy ul. Anieli Krzywoń – Park Fort Bema – Park Górczewska – Glinianki Sznajdra – Boernerowo Zamawiający przewiduje wykonanie części nasadzeń przy udziale mieszkańców (wybrany jeden dzień od poniedziałku do soboty). W przypadku sadzenia materiału roślinnego z mieszkańcami Wykonawca dostarcza materiał roślinny, przygotowuje teren pod nasadzenia, nadzoruje sadzenie przez mieszkańców zgodnie ze sztuką ogrodniczą oraz porządkuje miejsce sadzenia. W ramach realizacji umowy, w przypadku sadzenia materiału roślinnego z udziałem mieszkańców Wykonawca dostarczy również sprzęt niezbędny do sadzenia roślin przez mieszkańców (szpadle min. 5 szt., grabie, konewki z wodą). Szczegółowy harmonogram nasadzeń z mieszkańcami zostanie podany Wykonawcy w terminie do 5 dni roboczych od daty podpisania umowy. Pielęgnacja nasadzonego materiału roślinnego: przez 4 miesiące od daty wykonania i odbioru nasadzeń, nie dłużej niż do 31 października 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung112431-2026
Interne KennungUD-I-WZP.271.5.2026.TBA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Nasadzenie materiału roślinnego w ramach realizacji projektów z budżetu obywatelskiego „Zielone Bemowo – rośliny pyłko i nektarodajne”: Miejsce wykonania zamówienia: – tereny zielone przy ul. Anieli Krzywoń – Park Fort Bema – Park Górczewska – Glinianki Sznajdra – Boernerowo Zamawiający przewiduje wykonanie części nasadzeń przy udziale mieszkańców (wybrany jeden dzień od poniedziałku do soboty). W przypadku sadzenia materiału roślinnego z mieszkańcami Wykonawca dostarcza materiał roślinny, przygotowuje teren pod nasadzenia, nadzoruje sadzenie przez mieszkańców zgodnie ze sztuką ogrodniczą oraz porządkuje miejsce sadzenia. W ramach realizacji umowy, w przypadku sadzenia materiału roślinnego z udziałem mieszkańców Wykonawca dostarczy również sprzęt niezbędny do sadzenia roślin przez mieszkańców (szpadle min. 5 szt., grabie, konewki z wodą). Szczegółowy harmonogram nasadzeń z mieszkańcami zostanie podany Wykonawcy w terminie do 5 dni roboczych od daty podpisania umowy. Pielęgnacja nasadzonego materiału roślinnego: przez 4 miesiące od daty wykonania i odbioru nasadzeń, nie dłużej niż do 31 października 2026 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ OPZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen