337842-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel für ärztliche Zwecke – Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część I - Wyposażenie gabinetu lekarskiego - Część II - Wyposażenie poczekalni dla pacjentów - Część III - Przechowywanie i zaplecze Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungZP.272.5.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy pzp wyznaczył skrócony termin składania ofert z powodu zajścia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Wyposażenie gabinetu lekarskiego
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część I - Wyposażenie gabinetu lekarskiego Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który jest załącznikiem nr 6 do SWZ
Interne Kennung1. ZP 272.5.7.2026
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Wyposażenie poczekalni dla pacjentów
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część II - Wyposażenie poczekalni dla pacjentów Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung2.ZP.272.5.7.2026
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Przechowywanie i zaplecze
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część III -Przechowywanie i zaplecze Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung3. ZP.272.5.7.2026
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel