2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro centrální míchání dialyzačních roztoků vč. dílčích dodávek koncentrátů pro míchání dialyzačních roztoků a dialyzačních roztoků v kanystrech
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: a)dodávka nového (nikoliv repasovaného) zdravotnického prostředku – systému pro centrální míchání dialyzačních roztoků pro použití v hemodialyzačním středisku, a to včetně dopravy do sídla zadavatele, instalace, montáže - uvedení do provozu a provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu dle platné legislativy, instruktáže obsluhy v souladu s platnou legislativou, zejména se zákonem č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro v platném znění - min. rozsah 1 pracovní den při spuštění provozu systému a následně pak přítomnost aplikačního specialisty při následujícím míchání (v termínu a čase dle dohody se zadavatelem) Součástí předmětu veřejné zakázky je také poskytování bezplatné záruky za jakost dle ust. § 2113 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku s dobou trvání 24 měsíců a bezplatné provádění záručního autorizovaného servisního zabezpečení potřebného pro provozování zdravotnického prostředku v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb. b)dílčí dodávky koncentrátů pro centrální míchání dialyzačních roztoků v barelech a dílčí dodávky dialyzačních roztoků v kanystrech ve specifikaci a předpokládaném objemu uvedeném v příloze č. 4 této ZD, a to po dobu min. 120 měsíců (10 roků) a za podmínek uvedených v příslušných obchodních podmínkách. Součástí předmětu smlouvy je i doprava do místa plnění a také veškeré další dodávky a služby s dílčími dodávkami souvisejícími. c)poskytování pozáručního autorizovaného servisního zabezpečení po dobu min. 96 měsíců (8 roků) od ukončení záruky, a to za podmínek, uvedených v příslušných obchodních podmínkách.
Interne Kennung: 05/26/VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181100 Dialysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 51400000 Installation von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen, 85111900 Dialysedienste von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupní smlouva na dodávky koncentrátů pro míchání dialyzačních roztoků a dialyzačních roztoků v kanystrech: inflační doložka – jednotkové ceny za předmět plnění, uvedené v Příloze č. 1 smlouvy, nebudou měněny minimálně po dobu prvních 48 měsíců od okamžiku, kdy bylo započato s plněním podle smlouvy. Po uplynutí této doby se smluvní strany mohou dohodnout na navýšení cen uvedených v Příloze č. 1 a v Příloze č. 2 smlouvy, každoročně o průměrnou roční míru inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněnou Českým statistickým úřadem, nejvýše však o 5 % (i v případě, že míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší), a to vždy k 1. 4. příslušného roku. Návrh na zvýšení jednotkové ceny o inflaci je dodavatel povinen zadavateli předložit nejpozději do 15. 3. příslušného roku, jinak toto právo dohodnout se na navýšení jednotkových cen v příslušném roce zaniká. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší nebo rovna 2 %. O dohodnutém navýšení cen podle tohoto odstavce musí být vždy uzavřen dodatek smlouvy. Smlouva o dílo - servisní smlouva: inflační doložka – cena díla, resp. jednotkové ceny jednotlivých úkonů, které jsou součástí servisních činností, uvedených ve Smlouvě o dílo – servisní smlouvě v Příloze č.1, nebudou měněny minimálně po dobu prvních 48 měsíců od okamžiku, kdy bylo započato s plněním podle smlouvy. Po uplynutí této doby se smluvní strany mohou dohodnout na navýšení cen jednotlivých úkonů, každoročně o průměrnou roční míru inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněnou Českým statistickým úřadem, nejvýše však o 5 % (i v případě, že míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší), a to vždy k 1. 4. příslušného roku. Návrh na zvýšení jednotkové ceny o inflaci je dodavatel povinen zadavateli předložit nejpozději do 15. 3. příslušného roku, jinak toto právo dohodnout se na navýšení jednotkových cen v příslušném roce zaniká. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší nebo rovna 2 %. O dohodnutém navýšení cen musí být vždy uzavřen dodatek podle příslušných ustanovení Smlouvy o dílo – servisní smlouvy.