See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zieleni przyulicznej oraz letnie i zimowe utrzymanie chodników w Zabrzu z podziałem na części: Część 1 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Helenka, dz. Rokitnica, dz. Grzybowice. Część 2 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Mikulczyce, os. Kopernika oraz DK 88. Część 3 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Makoszowy, dz. Kończyce, dz. Guido, dz. Maciejów, dz. Śródmieście od ul. Gen. de Gaulle’a w kierunku miasta Gliwice. Część 4 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Biskupice, dz. Zandka, dz. Śródmieście od ul. Gen de Gaulle’a w kierunku miasta Ruda Śląska. Część 5 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Pawłów, dz. Zaborze oraz Droga Wojewódzka nr 902 (DTŚ). w sposób określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dotyczącym danej części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący danej części zawierają odpowiednio załączniki od numeru 1 do 5.
Vorherige Bekanntmachung: 119652-2025
Interne Kennung: DR.260.2.2025.PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90611000 Straßenreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Helenka, dz. Rokitnica, dz. Grzybowice:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe z podziałem na części. Część 1 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Helenka, dz. Rokitnica, dz. Grzybowice
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Mikulczyce, os. Kopernika oraz DK 88
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe z podziałem na części: część 2: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Mikulczyce, os. Kopernika oraz DK 88:
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Makoszowy, dz. Kończyce, dz. Guido, dz. Maciejów, dz. Śródmieście od ul. Gen. De Gaulle’a w kierunku miasta Gliwice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe z podziałem na części: Część 3 - Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Makoszowy, dz. Kończyce, dz. Guido, dz. Maciejów, dz. Śródmieście od ul. Gen. De Gaulle’a w kierunku miasta Gliwice
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Biskupice, dz. Zandka, dz. Śródmieście od ul. Gen. de Gaulle’a w kierunku miasta Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe z podziałem na części: Część 4 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Biskupice, dz. Zandka, dz. Śródmieście od ul. Gen. de Gaulle’a w kierunku miasta Ruda Śląska.
Interne Kennung: cześć 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung
Los: LOT-0005
Titel: Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Pawłów, dz. Zaborze oraz Droga Wojewódzka nr 902 (DTŚ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe z podziałem na części: Część 5 – Konserwacja terenów zieleni przyulicznej, letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji publicznej i chodników w Zabrzu oraz interwencyjne prace porządkowe: dz. Pawłów, dz. Zaborze oraz Droga Wojewódzka nr 902 (DTŚ)
Interne Kennung: część 5