2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de realisatie van een Warme drankenvoorziening voor medewerkers en studenten van de Hanze. Binnen de Warme drankenvoorziening kunnen medewerkers kosteloos gebruik maken van een standaard assortiment aan warme dranken. De kosten worden via een ICP aangerekend aan de Hanze. Voor studenten en derden wordt een algemene voorziening ingericht waarbij naast het standaard assortiment ook aanvullende warme dranken worden aangeboden en afgerekend. Zie aanbestedingsdocument
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is vijf (5) Jaar (eindigend op 31 januari 2032), met een optie tot verlenging, onder dezelfde condities en voorwaarden, van maximaal twee (2) x één (1) Jaar. De totale looptijd van de Overeenkomst bedraagt, inclusief verlengingsopties, zeven (7) Jaar met als maximale einddatum 31 januari 2034. Daarbij is het éénzijdig aan Opdrachtgever om te bepalen of gebruik wordt gemaakt van de optie(s) tot verlenging.