33797-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2022
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2022
BeschreibungPředmětem plnění RD je: a) poskytování licencí a Software Assurance k programovým prostředkům (software) společnosti Microsoft v rámci licenčního programu Enterprise Agreement, vyjma produktů označovaných „Azure“; b) poskytování produktů společnosti Microsoft označovaných „Azure“, vyjma produktů třetích stran (Azure MarketPlace), které nejsou součástí kategorie produktů Microsoft Azure, a to dle požadavků Centrálního zadavatele a/nebo Pověřujících zadavatelů v souvislosti s pořizováním plnění na základě této Rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung995-2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů MS - 4. kv. 2024 - ARC - souhrn
Interne KennungMV-89474/VZ-2021
LosLOT-0002
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů MS - 4. kv. 2024 - Datron - souhrn
LosLOT-0003
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů MS - 4. kv. 2024 - EXE- souhrn
LosLOT-0004
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů MS - 4. kv. 2024 - SW1- souhrn