2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ústředí – výměna svítidel v kancelářích a sociálních prostorech II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výměna zastaralého osvětlení v kancelářských, skladových a sociálních prostorech objektu VZP ČR - Ústředí zahrnující demontáž stávajících svítidel, kompletní dodávku a instalaci nových svítidel s LED technologií včetně souvisejících stavebních úprav a prací včetně výmalby stropů dotčených prostor a úklidu a následnou ekologickou likvidaci demontovaných stávajících svítidel.
Interne Kennung: 2501009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001