2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług cateringowych dla szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych w mieście Kobyłka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla następujących szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych w mieście Kobyłka w roku szkolnym 2026/2027: 1) Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce przy ul. Jezuickiej 1; 2) Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kobyłce przy ul. E. Orzeszkowej 3/5, wchodząca w skład Zespołu Szkół Publicznych Nr 2; 3) Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce przy ul. Załuskiego 57; 4) Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Przedszkolnymi w Kobyłce przy ul. Dworkowej 5.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na świadczeniu usług cateringowych dla szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych w mieście Kobyłka w roku szkolnym 2027/2028.