338061-2025 - Wettbewerb
Belgien – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Raamovereenkomst voor de levering van vers vlees en charcuterie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de levering van vers vlees en charcuterie
BeschreibungRaamovereenkomst voor de leveringen van vlees, gevogelte (vers, voorgegaard en diepgevroren) alsook charcuterie en salades.
Interne Kennung202503VRA_KEUK_Vers vlees en charcuterie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Titel202503VRA_KEUK_Vers vlees - perceel 1
BeschreibungLevering van diverse soorten vlees
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel202503VRA_KEUK_Charcuterie en salades - perceel 2
BeschreibungLevering van charcuterie en salades
Interne Kennung2