2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeložka silnice II/156, Veselka - Otěvěk - okr. České Budějovice - vypracování projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti, výkonu funkce „Koordinátora bezpečnosti práce“ ve fázi přípravy stavby a autorského dozoru při realizaci stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je v souladu se zadávacími podmínkami: - Vypracování kompletní projektové dokumentace pro povolení stavby dopravní infrastruktury (DUPS) v souladu s vyhláškou č. 227/2024 Sb., o rozsahu a obsahu projektové dokumentace staveb dopravní infrastruktury, v platném znění, včetně bezpečnostního auditu pro posouzení zpracované dokumentace nezávislou firmou (auditorský tým) v souladu s Metodikou auditu bezpečnosti pozemních komunikací, zpracovanou CDV v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2008/96/ES ze dne 19. 11. 2008, čl. 4 a transpozicí této směrnice do zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích v platném znění a z prováděcí vyhlášky č. 104/1997 Sb. - Zajištění platného rozhodnutí o povolení záměru včetně jeho předání objednateli po nabytí právní moci. - Vypracování kompletní projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) v souladu s vyhláškou č. 227/2024 Sb., o rozsahu a obsahu projektové dokumentace staveb dopravní infrastruktury, v platném znění, a vyhláškou č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, v platném znění. - Inženýrská činnost (zastupování stavebníka ve správních úkonech, včetně přebírání písemností ve všech správních řízeních na podkladě zmocnění) včetně zajištění všech příslušných rozhodnutí a povolení a úhrady všech správních poplatků. - Výkon funkce „Koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci“ podle zákona č. 309/2006 Sb., ust. § 14 odst. 2 a ust. § 18 odst. 1 ve fázi přípravy stavby včetně zpracování příslušné dokumentace. - Výkon dozoru projektanta ve fázi realizace stavby. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OVZS 56095/2026/irst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001