338246-2026 - Wettbewerb
Polen – Herz-Kreislauf-Ausrüstung – DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA POTRZEB PRACOWNI ELEKTROTERAPII I ELEKTROFIZJOLOGII NA OKRES 24 MIESIĘCY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA POTRZEB PRACOWNI ELEKTROTERAPII I ELEKTROFIZJOLOGII NA OKRES 24 MIESIĘCY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Pracowni Elektroterapii i Elektrofizjologii dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 26 części w następującym asortymencie:Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.26 niniejszej SWZ.
Interne KennungDZP/30/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.6 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.7 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.8 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.9 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.10 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.11 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.12 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.13 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.14 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.15 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.16 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.17 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.18 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.19 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.20 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.21 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.22 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.23 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.24 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 25
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.25 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCzęść nr 26
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.26 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne KennungCzęść nr 26