338276-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji dla budowy toru motocyklowo-samochodowego wraz z budową drogi publicznej przy ul. Kosiarzy w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie pełnobranżowej dokumentacji dla budowy toru motocyklowo-samochodowego wraz z budową drogi publicznej przy ul. Kosiarzy w Krakowie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji dla budowy toru motocyklowo-samochodowego wraz z budową drogi publicznej przy ul. Kosiarzy w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (zakres rzeczowy). 2. W przypadku wystąpienia w załącznikach do SWZ nazwy producenta - produkty można zastąpić równoważnymi. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Termin wykonania zamówienia: FAZA I – obejmuje wykonanie wszystkich elementów określonych w pkt. 1.1-1.6 CZĘŚCI 1 zakresu rzeczowego – do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. FAZA II – obejmuje wykonanie wszystkich elementów określonych w pkt. 1.7-1.14 CZĘŚCI 1 oraz CZĘŚCI 2 (etap I i etap II) wg zakresu rzeczowego – do 13 miesięcy od dnia podpisania umowy. FAZA III – obejmuje wykonanie wszystkich elementów określonych w CZĘŚCI 3 (etap I i etap II) wg zakresu rzeczowego – do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy. FAZA IV – obejmuje wykonanie wszystkich elementów określonych w CZĘŚCI 4 zakresu rzeczowego – do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy. 5. Okres gwarancji – 24 miesiące - wykonawca udziela gwarancji jakości co do przedmiotu umowy, licząc od dnia odbioru końcowego przez Zamawiającego prac wchodzących w zakres przedmiotu umowy. Strony postanawiają, że termin rękojmi za wady dokumentacji projektowej kończy swój bieg łącznie z upływem terminu odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady robót wykonanych na jej podstawie. W przypadku nie rozpoczęcia robót budowlanych na podstawie odebranej dokumentacji w ciągu 5 lat od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego prac projektowych rękojmia za wady dokumentacji kończy swój bieg.
Interne KennungNZ.273.79.2026.MLE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpracowanie pełnobranżowej dokumentacji dla budowy toru motocyklowo-samochodowego wraz z budową drogi publicznej przy ul. Kosiarzy w Krakowie.