See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jeleśnia w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie Nadleśnictwa Jeleśnia w 2024 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 606934-2023
Interne Kennung: S.270.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Koszarawa Cicha i Koszarawa Bystra w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Koszarawa Cicha i leśnictwa Koszarawa Bystra w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) braku możliwości wyłonienia z przyczyn obiektywnych wykonawców usług leśnych w ramach podstawowych trybów udzielania zamówień, celem zabezpieczenia niezbędnego wykonawstwa prac (na Obszarze Realizacji Pakietu) oraz (4) powierzania wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Korbielów w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Korbielów w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Sopotnia Dolna w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Sopotnia Dolna w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Sopotnia Górna w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Sopotnia Górna w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Sopotnia Potok w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Sopotnia Potok w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Romanka Dolna w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Romanka Dolna w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Romanka Górna w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Romanka Górna w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Zakocierz i Kocierz Rychwałdzki w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictw Zakocierz i Kocierz Rychwałdzki w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Kocierz Moszczanicki w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Kocierz Moszczanicki w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Czernichów w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Czernichów w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Ślemień w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz.1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Ślemień w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Gilowice w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Gilowice w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Kiełbasów w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki i utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków, do wykonania na terenie leśnictwa Kiełbasów w Nadleśnictwie Jeleśnia w 2024 roku.
Interne Kennung: Część 13