2. Verfahren
Verfahren
Titel: Knippen hagen
Beschreibung: Het resultaat van deze aanbesteding moet zijn dat Raamovereenkomsten worden gesloten met maximaal drie Inschrijvers voor de uitvoering van de dienst aan Opdrachtgever. De opdracht moet probleemloos uitgevoerd worden en Raamcontractant stelt zich als een proactieve, actieve partner van Opdrachtgever op. De omvang van deze opdracht betreft Knippen hagen in de contractgebieden van de gemeenten Tilburg GOC Bios, GOC West en GOC Noord met bijbehorende kerndorpen Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel. Daarnaast betreft het de contractgebieden gemeente Hilvarenbeek en gemeente Goirle. De jaarlijkse omvang van het geheel van werkzaamheden wordt geschat op € 250.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde, op basis van de maximale contractduur van 5 jaar, bedraagt circa € 1.250.000, - exclusief btw en exclusief indexering.
Interne Kennung: DG26-211
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie bestek zie bestek
Interne Kennung: 1