See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Jouw Politiehuis: Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, omgevingsaanleg en EPB- en ventilatieverslaggeving
Beschreibung: PZ Damme/Knokke-Heist: Nieuwbouw Jouw Politiehuis - Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, omgevingsaanleg en EPB- en ventilatieverslaggeving
Interne Kennung: S1361 - PZ Damme/Knokke-Heist
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1361 - PZ Damme/Knokke-Heist - 1
Beschreibung: Nieuwbouw Jouw Politiehuis: Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, omgevingsaanleg en EPB- en ventilatieverslaggeving
Interne Kennung: 1