2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telefonie Vast en Mobiel
Beschreibung: De doelstelling is het realiseren van een nieuwe, toekomstbestendige telecommunicatie oplossing voor alle deelnemers van deze aanbesteding. Hierbij wordt gezocht naar dienstverlening voor vaste en mobiele telefonie. In de leidraad is de omvang beschreven.
Interne Kennung: PITCT-1478
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712112 SIM-Karten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De voornoemde looptijd van deze Overeenkomst kan onder gelijkblijvende voorwaarden door een tweezijdige verklaring worden verlengd met tweemaal maximaal 12 maanden.