2. Verfahren
Verfahren
Titel: zadanie nr 1 - Zabudowa uprzywilejowania pojazdów osobowych na policyjną wersję oznakowaną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi adaptacji (zabudowy) uprzywilejowania pojazdów osobowych, będących w posiadaniu Zamawiającego, na policyjną wersję oznakowaną, spełniającą wymagania specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik do wzoru umowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: w ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość przekazania do adaptacji dodatkowo 15 szt. pojazdów