2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Babimost oraz z PSZOK-u
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk i unieszkodliwianie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Babimost oraz z PSZOK-u. Zagospodarowanie odpadów powinno odbywać się w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz nie przekroczenie poziomu składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych określonych w ustawie. 2.Teren Gminy Babimost stanowi miasto Babimost oraz wsie: Nowe Kramsko, Stare Kramsko, Podmokle Małe, Laski, Laski Dolne, Podmokle Wielkie, Zdzisław, Kolesin, Janowiec, Kuligowo, Leśniki, Podzamcze i Młynisko. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 Opis Przedmiotu Zamówienia i pozostałe zapisy SWZ.
Interne Kennung: IF.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk i unieszkodliwianie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Babimost oraz z PSZOK-u.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk i unieszkodliwianie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Babimost oraz z PSZOK-u. Zagospodarowanie odpadów powinno odbywać się w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz nie przekroczenie poziomu składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych określonych w ustawie. 2. Teren Gminy Babimost stanowi miasto Babimost oraz wsie: Nowe Kramsko, Stare Kramsko, Podmokle Małe, Laski, Laski Dolne, Podmokle Wielkie, Zdzisław, Kolesin, Janowiec, Kuligowo, Leśniki, Podzamcze i Młynisko. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 Opis Przedmiotu Zamówienia i pozostałe zapisy SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe