See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwisowanie systemów detekcji gazu oraz przegląd wewnętrznej instalacji gazowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie systemów detekcji gazu oraz przegląd wewnętrznej instalacji gazowej oaz przyłączy gazowych. Przedmiot zamówienia określony w załącznikach nr 2A/2B/2C/2D/2E/2F do SWZ (formularz cenowy) oraz załącznikach nr 3A/3B do SWZ (opis czynności). 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 7 zadań: Zadanie nr 1: Serwisowanie aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11A do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2A do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 1 - załącznik nr 3A do SWZ Zadanie nr 2: Serwisowanie aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego w ramach EDCA (system GAZEX)- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11B do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2B do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 2 - załącznik nr 3 A do SWZ Zadanie nr 3: Serwisowanie aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego w ramach EDCA (system Atest Gaz)- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11C do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2C do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 3 - załącznik nr 3 A do SWZ Zadanie nr 4: Serwisowanie systemów detekcji gazu w administrowanych obiektach (GAZEX) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11D do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2D do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 4 - załącznik nr 3 B do SWZ Zadanie nr 5: Serwisowanie systemu detekcji gazu (Alter Gaz) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11E do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2E do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 5 - załącznik nr 3 B do SWZ Zadanie nr 6: Serwisowanie systemu detekcji gazu w ramach EDCA -(MSR_ME) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11F do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2F do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 6 - załącznik nr 3 B do SWZ Zadanie nr 7: Serwisowanie systemu detekcji gazu w ramach EDCA (Atest Gaz) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11G do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2G do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 7 - załącznik nr 3 B do SWZ 3. Wykonawca przed opracowaniem oferty może dokonać wizji lokalnej. Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej dla zainteresowanych Wykonawców po wcześniejszym pisemnym zgłoszeniu chęci udziału przedstawicieli Wykonawców w tym przedsięwzięciu na adres e mail: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl. Przedmiotowe zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w wizji lokalnej, a także numer kontaktowy w celu przekazania szczegółów czasu i miejsca jej przeprowadzenia, które będzie uzależnione od ilości chętnych. Wizja będzie się odbywać w obecności upoważnionych osób funkcyjnych z ramienia Zamawiającego. Przybyłe osoby powinny posiadać ze sobą dowód tożsamości. Dokonanie wizji lokalnej w miejscu wykonywania zamówienia nie jest wymagane, tym samym złożenie oferty bez odbycia wizji nie będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 246468-2026
Interne Kennung: 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwisowanie aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11A do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2A do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 1 - załącznik nr 3A do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Serwisowanie aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego w ramach EDCA (system GAZEX)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11B do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2B do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 2 - załącznik nr 3A do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Serwisowanie aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego w ramach EDCA (system Atest Gaz)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11C do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2C do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 3 - załącznik nr 3A do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Serwisowanie systemów detekcji gazu w administrowanych obiektach (GAZEX)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11D do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2D do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 4 - załącznik nr 3B do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Serwisowanie systemu detekcji gazu (Alter Gaz)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11E do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2E do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 5 - załącznik nr 3B do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Serwisowanie systemu detekcji gazu w ramach EDCA -(MSR_ME)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11F do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2F do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 6 - załącznik nr 3B do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Serwisowanie systemu detekcji gazu w ramach EDCA (Atest Gaz)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania aktywnego systemu bezpieczeństwa gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy załącznik nr 11G do SWZ, Formularz cenowy załącznik nr 2G do SWZ, opis przedmiotu zamówienia (opis czynności) dla zadania nr 7 - załącznik nr 3B do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 7