2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce objektu č. p. 61 v městyse Spálov – Dodávka gastrotechnologií
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky technologie gastronomického provozu, včetně monitoringu HACCP, včetně jejich montáže, instalace, zprovoznění a ověření funkčnosti. Součástí předmětu zakázky je rovněž zaškolení obsluhy gastro technologií a zkušební provoz po dobu 30 kalendářních dnů. Maximální navrhovaná kapacita kuchyně je 500 jídel denně. Provoz kuchyně bude umístěn do dvou podlaží 1. PP a 1.NP, které budou propojeny provozním výtahem. V 1.PP bude umístěno skladování, hrubá příprava, příjem surovin a vývoz jídel. V 1. NP bude umístěna varna, přípravny a expedice jídel. Zázemí pro pracovníky bude umístěno v obou podlažích. Provoz kuchyně bude tvořit uzavřený celek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/2026