See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA PRZEDSIĘBIORSTWA USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O. O. W CIECHANOWIE
Beschreibung: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 765276-2025
Interne Kennung: SWZ nr 24632/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ nr 24632/2025 Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ nr 24632/2025 Pakiet II