2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 46/25 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Oddziału Neonatologicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Oddziału Neonatologicznego. Zadanie 1: Inkubator hybrydowy. Zadanie 2 : Inkubator otwarty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ (Lista asortymentowo-cenowa oraz Opis Przedmiotu Zamówienia). Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy: Załącznik nr 4 do SWZ (WARUNKI UMOWNE) wraz z załącznikiem do umowy głównej: Załącznik nr 4a – Umowa powierzenia przetwarzania dany osobowych. Termin wykonania zamówienia: do 37 dni roboczych od daty zawarcia umowy. Kryteria oceny ofert: Kryterium nr 1: cena - waga kryterium 60,00% Kryterium nr 2: kryteria poza cenowe/jakość - waga kryterium 40,00% Miejsce realizacji zamówienia: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego z siedzibą we Wrocławiu, Wrocław 51-149 ul. Koszarowa 5, Oddział Neonatologiczny, BUDYNEK A-3
Interne Kennung: PN 46/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE nr 1. Inkubator hybrydowy (3 szt.)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: - Specyfikacja Warunków Zamówienia; - Załącznik nr 1 do SWZ (Lista asortymentowo-cenowa oraz Opis Przedmiotu Zamówienia); - Załącznik nr 4 do SWZ - Warunki Umowne. - Załącznik nr 4a do SWZ - Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych.
Interne Kennung: ZAD. 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE nr 2. Inkubator otwarty (1 szt.)
Interne Kennung: ZAD. 2