33847-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Führung von Waldbaumschulen – Školkařská činnost v roce 2025 (RD)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŠkolkařská činnost v roce 2025 (RD)
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro organizační jednotky zadavatele – střediska Nová Pec, Bukovina, Lhota a fóliovníky, Osina. Plnění bude probíhat postupem podle § 134 ZVZ.
Interne KennungVLS-NAK-2025-21-1900
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231800 Führung von Waldbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
Titelstředisko Nová Pec
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Nová Pec.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen - viz. obchodní podmínky.
LosLOT-0002
Titelstředisko Bukovina
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Bukovina.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titelstředisko Lhota a Lhota – fóliovníky
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Lhota a Lhota – fóliovníky.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titelstředisko Osina
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Osina.
Interne Kennung4