2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouw multifunctioneel poppodium 2027
Beschreibung: De opdracht betreft de realisatie van een multifunctioneel poppodium binnen de gemeente Landgraaf. Het werk omvat zowel de bouwkundige realisatie van het gebouw als de aanleg en inrichting van de bijbehorende buitenruimte. Het project wordt integraal aanbesteed en omvat alle werkzaamheden die noodzakelijk zijn om te komen tot een gebruiksklaar en functionerend poppodium, conform het Technisch Ontwerp en de bijbehorende contractstukken Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2610
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1